Бесплатен Превозот NSH 200W Оригинални Проектор Светилка VT77LP За NE C VT770 Со 6 Месеци Гаранција

Бесплатен Превозот NSH 200W Оригинални Проектор Светилка VT77LP За NE C VT770 Со 6 Месеци Гаранција

DEN 4378.00
DEN 4608.00
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот NSH 200 W Оригинални Проектор Светилка VT77 LP За NE C VT770 Со 6 Месеци Гаранција
Број на модел : VT77 LP
Дел Броеви : 456-8768
Сијалица Тип : NSH 200 W
Живот време : 2000-3000 часа
Fittable проектор модели : NE C VT770
Пакувањето : Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина : 1 парче
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Други карактеристики

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
VT77LP

Најдобри понуди