12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

12pieces Челик Двојно Сјајот Кристална Топка Епоксидна Јазик Barbell Студ Прстен Мода Пирсинг на Тело Накит

DEN 1218.24
 

Тековен
Количина на стоки

Dreamlee Нерѓосувачки Челик CZ Гем Јазик Пирсинг на Тело Накит
*Бренд : SHUIMEI *100% Сосема Нов *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : 316l Хируршки Челик, имплант одделение *Гем : ААА+Гем
*Мерач : 14g/1.6 mm *Должина : Choosable(14mm,16mm,18mm) *Топка : 5mm+5mmgem топката *Пакување : Избрани 6color Многу 12pcs, 2 парчиња секоја боја *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети
*12 месеци гаранција, купи со доверба!

Други карактеристики

Метална боја:
1.6x14x5x5mm, 1.6x16x5x5mm, 1.6x18x5x5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Јазик Прстени
Број На Модел На:
ET0414-03
Метална боја:
Сребро.
Гем Боја:
Избрани 6color
Мерач:
14g/1.6 mm
Должина:
Choosable(14mm,16mm,18mm)
Топката:
5mm+5mm кристална топка
Гем:
ААА+CZ

Најдобри понуди