STARPAD За АТВ додатоци бул голема диносаурус превртена tricycle четири тркала мотоцикл задна кочница диск кочница триење плоча,

STARPAD За АТВ додатоци бул голема диносаурус превртена tricycle четири тркала мотоцикл задна кочница диск

DEN 432.00
 

Тековен
Количина на стоки

5,Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Уживајте во вашата шопинг. Благодарам многу.1 СМ ширина е околу 3,5 СМ
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.
Вкупната висина од околу втората 5. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодарам многу. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди