Бонбони Боја Шише за Вода Еден од Нерѓосувачки Челик Вакуум Колби Термос 3 бои Млеко Шише garrafa termica Бесплатен Превозот

Бонбони Боја Шише за Вода Еден од Нерѓосувачки Челик Вакуум Колби Термос 3 бои Млеко Шише garrafa termica Бесплатен

DEN 325.00
DEN 516.00
 

Тековен
Количина на стоки


Капацитет : 500-600 ML
Боја : розова,сина,светло зелена
Имајте на ум : тоа е еден од не ' рѓосувачки челик ,да ги задржи 1-3 часа за топла вода
предлагам помалку од 40° вода

Други карактеристики

Капацитет:
розова, сина, светло зелена
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба:
0-6 часа
Производство:
Вакуум Колби
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Директно Првенство
Број На Модел На:
--
Стакло Лагер Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шише Тип:
Нормално
Термос Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Применливи Луѓе:
Жените
Функција:
Порибено
сертификација:
CIQ
Drinkware Тип:
Вакуум Колби & Thermoses
Капацитет:
500-600ML
боја:
розова,жолта,сина
Пол:
мажи,жени,деца

Најдобри понуди