100pcs 3 грам 3g плоштадот база тегли пластични мали козметички примерок тегли, празни крем тегли козметички пакување

100pcs 3 грам 3g плоштадот база тегли пластични мали козметички примерок тегли, празни крем тегли козметички

DEN 342.00
DEN 360.00
 

Тековен
Количина на стоки

100pcs/многу 3g пластични крем тегла козметички сад со шарени капаци
2). Пакување :
1). Превозот :
Превозот
компанија
Следење
веб-сајт
Проценето
време
Забелешка
EMS
www.com
FEDEX IP 3-5 дена
FEDEX ОДНОСНО 5-7 дена
E-EMS
www. Купувачи се одговорни за плаќање на сите давачки, даноци и давачки кои се наметнати од страна на нивните соодветни владата. Ако мислите дека правец на нашите производи, ве запознаеме со нашата продавница на вашето семејство, пријателите, вашиот colleage.
100pcs 3 грам 3g плоштадот база тегли пластични мали козметички примерок тегли, празни крем тегли козметички пакување
. Име : 3g PS празни козметички тегли,крем тегли, козметички контејнери
2). Општи Информации :
1).
Карактеристики : за крем, обраснат на лице, производи за лична нега, монистра, накит, блеска, игли
7). Број на модел : Г-В-17
3). Материјал : пластични ГЛАСАЧКО место
5).cn
Европа7 дена
САД-5-7 дена
Океанија5 дена
Канада-5-7 дена
Mexicia-5-7 дена
FEDEX
www. Бесплатни примероци :
Ако ви се допаѓа нашите други производи, што би можело да ни кажете преку али истите да се изречни или e-mail. Капацитет : 3ml, 3g, 3cc ( дијаметар : 30мм, целата висина : 16mm )
4). Изненадување подарок ќе бидат спакувани во хартиена кутија
3.

Други карактеристики

Материјал:
PS
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Г-В-17
Бренд Име:
IMIROOTREE
големина на пластични тегла:
3g, 3ml
димензија:
30мм(D)*16mm(H)
Боја на 3g крем тегла:
Јасни, Транспарентни
Шарени капаци на 3g козметички тегла:
црна, бела, јасно, жолта, портокалова, зелена, сина, виолетова, розова, црвена
Примена на 3g козметички тегли:
за нега на кожата крем, make up, примерок контејнер, козметички крем пакување
Карактеристики:
шарени капаци, едноставен начин, пластични завртки капи
Пакување:
OPP вреќа и картон
Серија пластични крем тегла:
козметички сад крем тегла 3g, 5g, 10g, 15g, 20g, 30g, 50g, 100g
Големина:
3g, 3ml

Најдобри понуди