2015 година Нови Гроздобер Бизнис Лаптоп за мажите , гроздобер млечни / дневно меморандуми / notepads за работа , учење како термин книга

2015 година Нови Гроздобер Бизнис Лаптоп за мажите , гроздобер млечни / дневно меморандуми / notepads за работа

DEN 605.00
DEN 672.00
 

Тековен
Количина на стоки


1, Големина : 14 X 20.8 X 2 cm 2, Материјал : хартија 3, Лист : 130 листови 260 страници 4, Четири боја може да бидат избрани : Црна , Вино црвено , Беж , Браун
За Превозот :
Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.
Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.
Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.
Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.
Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.
Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.
Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.
За Повратни Информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме кликнете 5 ѕвезда во повратни информации ако се се одвива добро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние ќе се обидеме потрудиме и да се добие среќен крај
Се надевам дека секој клиент е среќен да купуваат во нашата продавница

Други карактеристики

боја:
Бургундија, Црна, Кафеава, Беж
Маска Материјал:
Хартија
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Бренд Име:
BLINGIRD
Стил:
Гроздобер
Употреба:
Меморандуми Дневно
Стил:
Hardcover
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Со Заклучување:
No
Употреба:
подарок
Тип:
Составот Книга
Број На Модел На:
NTB009
Внатрешните Страници:
130 Листови

Најдобри понуди