Секси Девојки Сакаат Срцето Телефон Случај За iphone 7 Случај За iphone 6S 6 7 8 5 SE Случаи Ултра тенок Мека TPU Јасно Покрие Цртан филм Capa

Секси Девојки Сакаат Срцето Телефон Случај За iphone 7 Случај За iphone 6S 6 7 8 5 SE Случаи Ултра тенок Мека

DEN 21.00
DEN 40.80
 

Тековен
Количина на стоки

Почитувани Купувачи, 1.Како имаме толку многу видови на производи,ние не можеме да ги листа сите,сликата е само да се користи за прикажување на детали. Производот е соодветна на звањето. 2.Кога ќе изберете Бесплатен Превозот,тоа не може да се следи по парцела лево Кина(Без следење),ако не може да се прифати , ве молиме изберете друга превозот начин кој може да се следи 3.Ве молиме пополнете ги вашите информации за контакт и адреса во ред,така што нема да се предизвика стока недостасува. 4.Русија пријатели ве Молиме оставете ги вашите ИМЕ и презиме и Детални Адреса. 5.Ако сакате повеќе , ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена. За iphone 5 5 S SE = За iphone 5 = За iphone 5 S = За iphone SE (што Значи Ист Случај) За iphone 6 6 S = За iphone 6 = За iphone 6 S (што Значи Ист Случај)

Други карактеристики

Материјал:
за iphone 7, за iphone 8, за iphone 5 5S SE, за iphone 6 6S
Бренд Име:
KALCAS
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 7,iPhone 5s,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 8,iPhone 6,iPhone SE
дизајн:
Транспарентен,Флорални,Украсени
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Големина:
case for iphone 5s se 5 6 6s 7 8 phone cover
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Моден Телефон Случај

Најдобри понуди