200W автомобил електронски сирената 7 тонови со Микрофон без говорникот бесплатен превозот Капка превозот KF-S1016

200W автомобил електронски сирената 7 тонови со Микрофон без говорникот бесплатен превозот Капка превозот KF-S1016

DEN 1061.00
DEN 1248.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сигнал 200 W автомобил сирена 7 тонови со Микрофон (без говорникот)
Карактеристики:
1.7 Тон електронски сирената со микрофон
2.80-200 W Супер тенок annuciatior
3.DC 12 V

Други карактеристики

Тип На Објект:
Јазик
Говорници Видови:
Бас Јазик
Име На Модел:
KF-S1016
Објектот Тежина:
1.5kg
Бренд Име:
KUNFINE
Напон:
12V
Објектот Големина:
25x18x6cm
Специјални Функции:
Звучник за контрола на
Материјал Тип:
M
Боја Име:
Црна
Автомобил Направи:
Универзална
Од Моќ:
200W

Најдобри понуди