xunbeifang 10pcs многу Продолжување Кабелот за PS2 за playstation 2 кабел

xunbeifang 10pcs многу Продолжување Кабелот за PS2 за playstation 2 кабел

DEN 1313.28
 

Тековен
Количина на стоки

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За Нас
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката. Ние брод на цел превозот адреса САМО. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас преку "Trade Manager" или "понуда порака". Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Промоции Поврзани Со Производи Производ Слика
10pcs многу Продолжување Кабелот за PS2
Опис На Производот
100% сосема нов Висок квалитет, Тоа ви дава повеќе слобода при играње P-S-2 игри Компатибилен со P-S-2 Трета страна производ Кабел должина : околу 1. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.

Други карактеристики

Бренд Име:
xunbeifang
Број На Модел На:
Црна
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation2
Важат за:
за PS2
кабелот тип:
Продолжување На Кабел
Должина на кабел:
1.8 m
Број На Модел На:
GSO01400
SONY Модел:
PlayStation2

Најдобри понуди