Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжичен Далечински Контролер за Mi-светло Г.С./светска војна LED Сијалица или Единствена Боја на LED лента FUT005 FUT006 FUT007

Ми.Светлината 2.4 G RF 4-Зона Безжичен Далечински Контролер за Mi-светло Г.С./светска војна LED Сијалица или

DEN 235.00
DEN 276.48
 

Тековен
Количина на стоки


FUT006 & FUT007 :
FUT006 :
FUT005 :
FUT005 : FUT006 : FUT007 : Факултативна Ѕид Носителот : Овој ѕиден држач може да се работи со FUT006 и FUT007, или Мвр.светлината RGBW Далечински FUT095 & FUT096 и Мвр.светлината RGB+УПТ Далечински FUT092. Ние немаме ѕиден држач за FUT005. Пакет Содржи : 1x 2.4 G Г.С./светска војна Remote Controller (FUT005 или FUT006 или FUT007 како избрани, со или без држач како избрани) (Remote само, Не вклучуваат сијалица или УПТ/СЛАБО Контролер, далечински доаѓа БЕЗ батерија!) Забелешки : Овој далечински може да се контролира Мвр.светлината Г.С./светска војна УПТ светилки/downlight, или Г.С./светска војна Ленти со помош на Мвр.Светлината Г.С./светска војна контролер, или да се користи како dimmer со помош на Мвр.светлината dimmable контролер.
Колку повеќе наредбата, поевтини можете да добиете!
Добредојдовте На Големо!

Други карактеристики

боја:
FUT005 Само, FUT006 Само, FUT006 со Носителот, FUT007 Само, FUT007 со Држачот
Тип На Објект:
RGB Controler
Далечински Растојание:
30m
Материјал:
ABS
Controled Метод:
RF
Гаранција:
2 години
Осцилација фреквенција:
433hz
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Режим На Конекција:
RF
Max. Оптоварување На Моќ:
NA
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Напон:
12-24V
Карактеристики:
4-Зона
Бренд Име:
veromount
Број На Модел На:
NA
Применливи Светла:
Ми.светлината 2.4 G УПТ Светилки
Wattage:
NA

Најдобри понуди