10 компјутери Многу Organza Лента се Зголеми DIY Занает Бележник за Шиење Appliques B136

10 компјутери Многу Organza Лента се Зголеми DIY Занает Бележник за Шиење Appliques B136

DEN 115.00
DEN 143.52
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница.Вие сте наддавање за Organza Лента Роуз,можете да го користите scrapbooking, декоративни, опремување статии,Шиење,Свадба,DIY, и така натаму....
100% Сосема Нов
Materlia : Organza Лента
Опис : Organza Лента РОУЗ
Боја : како на сликата
Големина : 28mm(1 Linch=25мм) Aprrox
КОЛИЧИНА : 10pcs/пакет Upick

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
28mm(1 [email protected]
is_customized:
Yes

Најдобри понуди