500g 0.01 g LCD Табела Накит Дигитално Прецизни Електронски Поштенски Рамнотежа Тежина апарати за Домаќинство Кујнски Ваги Топла Продажба

500g 0.01 g LCD Табела Накит Дигитално Прецизни Електронски Поштенски Рамнотежа Тежина апарати за Домаќинство

DEN 826.00
DEN 907.20
 

Тековен
Количина на стоки

5~6 V излез, адаптер не се вклучени) • Боја : Бела • Димензии : 160(L) X125(W) X38(H)mm Пакет се Вклучени : • 1× Електронски Ваги • 1x пластични палети • 1x Упатство
Испорака :
Кога ќе го поставите цел,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Најважно!!!
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.01 g LCD Табела Накит Дигитално Прецизни Електронски Поштенски Рамнотежа Тежина апарати за Домаќинство Кујнски Ваги Топла Продажба
Карактеристики : • квалитет и прецизност електронски дигитални Табела скала совршен за мерење на состојките до 500g • Switchable мерење режими, можете лесно може да се однесуваат на било мерни единици • LCD дисплеј со сино осветлување кога е во употреба, автоматски turn-off по одложувањето 15s • Големи не ' рѓосувачки челик платформа, доаѓа со голем послужавник за мерење на мали лабава предмети • На Tare функција ви овозможува да се измери различни состојки во истиот сад, притиснете на копче ќе се постави скали да 0 на која било тежина • Со мерење на graduations на 0. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.01 g • Мерење единици : g/мл/ozt/dwt/ct/gn • Копчето функција : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, ЕДИНИЦА, КОМПЈУТЕРИ, TARE Пребројување на функцијата,25/50/60/75/100 КОМПЈУТЕРИ • Моќност : 3x AA Батерии(Не се вклучени) • Powered by DC адаптер(4.

Други карактеристики

Број На Модел На:
dm3
Точноста:
0.01
Дисплеј Тип:
LCD
Бренд Име:
CHANGXIE
Големина:
160(L)X125(W)X38(H)mm
Тип:
Медицински / Лична Скала
Напојување:
АА*3 или DC адаптер
Капацитет:
500g
Номинална Оптоварување:
0.5 КГ
is_customized:
Yes
Номинална Оптоварување:
500g

Најдобри понуди