Трговија на големо PTFE Пломба Циркон Камен на Срцето Плоштадот Круг Кристал Флексибилни Бар Усни Пирсинг Прстени Labret Студ

Трговија на големо PTFE Пломба Циркон Камен на Срцето Плоштадот Круг Кристал Флексибилни Бар Усни Пирсинг Прстени

DEN 2495.04
 

Тековен
Количина на стоки

Dreamlee PTFE Флексибилни Бар Циркон Камен на Срцето Плоштадот Круг Блузи Labret Пирсинг Комплет Накит
*100% Сосема Нов *Нема Штета на Човечкото Тело *Материјал : 316l Хируршки Челик,PTFE,Циркони Камен Високо Полиран Со Мазна Површина *Мерач : 1.2 mm *Вратило Должина : 8mm *Топка : 3мм *Камен Боја : Избрани 4color/кутија
*Стил : Мешани 3style(Срце,Плоштад,Круг) *Пакување : 40pcs/box-Срце Циркони
40pcs/box-Плоштад Циркони
40pcs/box-Круг Циркон * Многу 120pcs *Професионални Пакување за да се заштити вашата предмети
*12 месеци гаранција, купи со доверба!

Други карактеристики

Метална боја:
1.2x8x3mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ET1216-00
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Срцето
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
316l Хируршки Челик&PTFE
Мерач:
1.2 mm
Должина На Вратило:
Choosable(6MM,8MM,10ММ)
Топката:
3мм
Стил:
Мешани 3style(Плоштад се Срцето Круг)
многу:
120pcs,вкупно 3boxes

Најдобри понуди