Преносни Патување Еластичен Перење Линија Отворено Кампување Windproof Облека Линија Со 12 Клип Куки Отворено Алатка

Преносни Патување Еластичен Перење Линија Отворено Кампување Windproof Облека Линија Со 12 Клип Куки Отворено

DEN 227.52
 

Тековен
Количина на стоки


Преносни патување удобно перење линија отворено кампување windbreak облека клип кука линија Тежина : околу 190g Материјал : Метал + ПП Боја : Виолетова Овој производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик жица и гума пролет клип, трајни, силен стегање force Portable патување удобно перење линија отворено кампување windbreak облека клип кука линија
Тежина : околу 190g
Материјал : Метал + PP
Боја : Виолетова
Овој производ е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик жица и гума пролет клип, трајни, силен стегање сила
Можете да носат фармерки, вратоврска, долна облека, чорапи, крпи?
Се водат должина : 1.85 метри (може да биде продолжена до 3.6 метри)
Клипот : прибл 5.5 x 3.5 x 1.8 cm
Пакет Содржина : 1 x чистење линија
12 x Клип Куките
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Други карактеристики

Бренд Име:
SAFEBET

Најдобри понуди