Фабриката Штекер Отворено рекламирање пред осветлена Акрилик led знаци писма, ПРЕДВОДЕНА канал писма

Фабриката Штекер Отворено рекламирање пред осветлена Акрилик led знаци писма, ПРЕДВОДЕНА канал писма

DEN 81.12
 

Тековен
Количина на стоки


Се Обрне Внимание Pls
Цената на нашата веб-страница е само за 1cm, не за 1piece или 1 сет.
Ве молиме контактирајте го и испрати сите детални информации за нас, она што е големината и писмата што ви треба, тогаш вкупната цена со превозот цена ќе бидат и цитирани со вас, наскоро!
5 ЅВЕЗДИ ДОБРИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ! 100% ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ!!
НИЕ ИСПОРАЧУВАМЕ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА МНОГУ КОНКУРЕНТНИ ЦЕНИ!!!
Цената на веб страната е само за референца. Затоа што таму е голем попуст за Изразуваат товар.
Точна цена може да се цитира за вас, веднаш штом ќе контактирајте ме.
Отворено Пред осветлена Акрилик led знаци писма
Детали :
1 нерѓосувачки челик обоен или полиран или бранеа на страни и акрил пред
2 Ласерско сечење, професионално полирање,лесна за заварување, прецизност мелење,
3 Висока осветленост SMD LED модул, Водоотпорен, 95% заштеда на енергија,
отпорност на корозија и 50.000 часа загарантирана
4 DC 12 V и ние исто така, обезбеди електрична енергија трансформатор.
5 1 : 1 дефиниција на хартија ќе биде подготвена за да можете да инсталирате повеќе лесно.
Материјал
Акрилик, лесна нерѓосувачки челик врати
Illuminant
водоотпорен SMD LED светло(CE&Ro HS)
Мин. Висина
15cm(6")
Животен век
50,000 часа
Боја
Црвена, Сина, Бела, Жолта,Зелена
Големина
Обичај
Пакување
меур кеси & картон & Иверица случај
Напојување
Влез : 100-240 V
Излез : 12 V
Додатоци
Трансформатор,режимот ПРЕДВОДЕН модули
Време На Испорака
Во рок од 7 дена по плаќање
сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар сантиметар

Други карактеристики

Бренд Име:
ZXSIGN
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
zx
Објектот:
frontlit акрилик led писма
Материјал:
Акрилик, нерѓосувачки челик,поцинкуван грб
Светлината sourse:
водоотпорен ПРЕДВОДЕНА од модули
перформанси:
Водоотпорен
сертификација:
CE&ROHS
Големина:
Custom made
Бои:
Црвена,Сина,Зелена,Бела,Жолта&Росен
Обезбедување На Квалитет:
3 Години
Температура:
-40C--60C

Најдобри понуди