skylarpu Нови 3.5 инчен LCD екран За GARMIN nuvifone G60 LCD Дисплеј Панел со екран на Допир digitizer Бесплатен превозот

skylarpu Нови 3.5 инчен LCD екран За GARMIN nuvifone G60 LCD Дисплеј Панел со екран на Допир digitizer Бесплатен

DEN 1656.00
DEN 1819.20
 

Тековен
Количина на стоки

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.5 " инчи
Број на модел : nuvifone G60 LCD екран
Статус : оригиналниот
Ние сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија веб-сајт за да
понатамошни информации. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
skylarpu Нови 3.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување.5" инчен LCD екран За GARMIN nuvifone G60 LCD Дисплеј Панел со екран на Допир digitizer Бесплатен превозот
Големина : 3.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
nuvifone G60 GPS Навигација LCD екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
siez:
3.5 инчен
Резолуција (пиксели):
480*272
Панел Тип:
nuvifone G60
КОЛИЧИНА:
200 парче

Најдобри понуди