Појавување на Црна Удобност Одговара Волфрам Карбид Прстен Парови Ласерски Чукање на срцето Свадба Накит за Љубителите

Појавување на Црна Удобност Одговара Волфрам Карбид Прстен Парови Ласерски Чукање на срцето Свадба Накит за

DEN 1007.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Saya
Материјал : 85.7% Волфрам ,Никогаш Нема Да Избледи, Нула Доказ, Кобалт Слободни
Високо полиран,IP црна позлатен, удобност одговара, lase чукање на срцето љубов шема
Ширина : 5 mm за Жена, 7mm за Човекот
Големина : 5-13 и половина големина, исто така, може да се прилагоди.
Пакет : едно парче на прстен со бесплатен подарок кутија и полирање платно
Како да се измери прстен големина
Плаќање
Ние силно препорачува да направите исплата во Aliexpress, тоа е подобро да се заштити купувачот профит,се надевам, ќе може да разбирањето!
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Visa, Mastercard, QIWI,Запад Унија и Т/Т(банкарски)
2. Купувачот го заштитите :
Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди доставувањето на вашата нарачка.
Превозот
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите производи на светот преку Кина, воздухот.
2. На pakage ќе биде испорака во рок од 48 часа откако ќе се прими плаќањето .
Сите превозот е следење на број, пакетот може да се провери во било кое време.
3. Нашата цена не вклучува далечински испорака такса, данок, ДДВ итн.
Да се осигура дека вие не треба да плаќаат данок или да се плати минимален данок, ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние и ветуваме да се обидуваме се потрудиме да ви даде задоволителен резултат.

Други карактеристики

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 13
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
љубителите'
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба
Метали Тип:
волфрам
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
НИ големина 4-15
боја:
Црна
Ширина:
5mm и 7mm
Користење На Suitation :
Ангажирање /Свадбена /Годишнината /Подарок
плаќање:
Т/T, Wesr Union,Paypal, Зачувам
Е Прилагодена:
Yes

Најдобри понуди