Висок квалитет на Кубанската Тројно 3 Ножеви Пура Ножици Нерѓосувачки Челик Злато Позлатен Пура Машина пура нож пушењето алатки остри 135mm

Висок квалитет на Кубанската Тројно 3 Ножеви Пура Ножици Нерѓосувачки Челик Злато Позлатен Пура Машина пура

DEN 420.00
DEN 441.60
 

Тековен
Количина на стоки


Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки Челик & Цинк Легура,
Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Други карактеристики

Бренд Име:
BORSESMI
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
CP-C606GB
Големина:
after folding
Тежина:
87g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
злато или црна
Packaing:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот пура ножици

Најдобри понуди