12V Општи Халоген Автомобил Крушка Светилка P21W S25 BA15s/1156 Рамен Агол Една Рампа За Пред Назад Вртење Светло Назад Foglight

12V Општи Халоген Автомобил Крушка Светилка P21W S25 BA15s/1156 Рамен Агол Една Рампа За Пред Назад Вртење

DEN 32.00
DEN 33.60
 

Тековен
Количина на стоки

Температура на чување : -45~+75centi-степен 8). Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време На Испорака :
1. База : BA15s
4). Операција Температура : -30~+55centi-7 степен). 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Примена : Пред Назад Вртење Светло Назад Foglight
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Работен Напон/Напојување : DC 12 V/21 W 6). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Стакло : S25 3). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние само брод да се потврди цел адреси.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Килибар, Топло Бела
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Бренд Име:
Де. МО
Температура На Боја:
4300K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Име На Модел:
DEHGP21W
Објектот Тежина:
0.01
Wattage:
21W
Lumens:
220LM

Најдобри понуди