S610 26+18 Пред Wiper Ножот и 8A Задните Wiper Ножот за Lexus CT200H(2010-2014), 8 задните wiper ножот за Lexus CT200H

S610 26+18 Пред Wiper Ножот и 8A Задните Wiper Ножот за Lexus CT200H(2010-2014), 8 задните wiper ножот за Lexus

DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки

EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. Бесплатен превозот за да одберете земји.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.Материјали(PBT+30%GF) се Прилагодат на различни средини
Изгради-во Висок Степен на Пролет Челик
Нерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третман
Нашите гума е направен од 100% natual гума,со
С.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини. ПОВРАТНИ информации : 1.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Други карактеристики

Објектот Должина:
LHD, RHD
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Објектот Ширина:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Бренд Име:
RAINFUN
CT200h-Година:
2013,2011,2012,2014
Објектот Тежина:
0.6kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Име На Модел:
S610 8A
Lexus Модел:
CT200h
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
26+18 (ИНЧИ)
Година:
2010-2014
Автомобил Направи:
За Lexus CT200H
ЗАДНИТЕ WIPER ГОЛЕМИНА:
8 (ИНЧИ)

Најдобри понуди