12V Општи Халоген Топло Бела Автомобил Крушка Светилка Двојно Совет 31mm C5W T10 SV8.5 за Врвот Читање Светлина Багажникот Светло

12V Општи Халоген Топло Бела Автомобил Крушка Светилка Двојно Совет 31mm C5W T10 SV8.5 за Врвот Читање Светлина

DEN 14.00
DEN 14.40
 

Тековен
Количина на стоки

Работен Напон/Напојување : DC 12 V/5 W 6). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ECE/SAE : C5 W 2). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Стакло : T10 3). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Примена : Топ Читање Светлина, Багажникот Светло
1. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Боја : Бела 5). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Други карактеристики

Бренд Име:
Де. МО
Температура На Боја:
4300K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Име На Модел:
DEC5WHG31
Интерфејс Тип:
Festoon-31mm
Објектот Тежина:
0.005
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
50lm

Најдобри понуди