Mytys Специјална понуда розово злато GP кристал обрачот huggie обетки за женски E493

Mytys Специјална понуда розово злато GP кристал обрачот huggie обетки за женски E493

DEN 172.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


Специјална понуда 18k розово злато GP кристал обрачот huggie обетки за женски E493
КОЛИЧИНА : 1 пар
внатрешен дијаметар : 11 mm(приближно)
ширина : 8мм(приближно)
100% сосема нов!висок квалитет!
Цел Износ под $5 send via Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење на информации

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MYTYS
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E493
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен

Најдобри понуди