Камерата Брз Рака Со 1/4 Завртка Планината Половината Spider Holster Пука Појас Тока Копчето за Брзо за Canon 5dii 5diii 60D D700 D600

Камерата Брз Рака Со 1/4 Завртка Планината Половината Spider Holster Пука Појас Тока Копчето за Брзо за Canon

DEN 108.00
DEN 138.72
 

Тековен
Количина на стоки

Брзо Вчитување Holster Закачалка Половината Појас Тока Копчето Планината Клип за dslr фото Камера
Функција :
100% Сосема НОВ! Висок Квалитет!
Решение за брза пука.
Брза монтажа и брзо ги тргнеме на вашата камера. Направи носи камера лесен и удобен
Нема повеќе фитили камери од вратот и рамениците.
Дизајниран за DSLRs,видео камери и компактен дигитални камери.
Како да го користите :
Планината камерата појас копче на вашиот појас.
Инсталирајте го pin-от на камерата со Ален клуч.
Поставете ја камерата.
Answer : ___________________________ Note :
Бидете сигурни дека вашиот појас е доволно силна за да безбедно да ја носите вашата камера.
Обезбеди камерата појас копчето е безбедно што е прикачена на вашиот појас.
Камерата појас копчето за заклучување треба да бидат ангажирани секој пат кога ќе ја вметнете вашата камера.
Отстрани камерата пред detaching или unbuckling појас.
Пред употреба,бидете сигурни дека pin се затегнати и дека сите вртете конците се правилно поврзана.
Спецификации :
Материјал : PE + ABS + Метал
Капацитет : 10kg
Компатибилност : Сите DSLRs,камери
Објектот големина : Прибл. 8.5 * 7 * 3.5 cm / 3.3 * 2.8 * 1.4 во
Боја : Црна
1 X Копчето Планината Клип

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
SHOWSHOOT
Број На Модел На:
1/4 Завртка Планината Половината Spider Holster Пука Појас Тока Копчето За Брзо

Најдобри понуди