AC Опрема Моторни Метална Школка 8.3 ВРТЕЖИ во минута 6W W 50Hz AC напон 220V Синхрони Моторни 50KTYZ

AC Опрема Моторни Метална Школка 8.3 ВРТЕЖИ во минута 6W W 50Hz AC напон 220V Синхрони Моторни 50KTYZ

DEN 456.00
DEN 556.32
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.3 ВРТЕЖИ во минута
Излез Бунари со Дијаметар : 7mm / 0. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 213g
Пакет : 1 PC
Превозот :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.96"
Вкупната Должина(Прибл. И ние ќе го прават истото.3 ВРТЕЖИ во минута 6 W W 50 Hz AC напон 220 V Синхрони Моторни 50 KTYZ
Спецификација :
Име На Производ : Опрема Мотор
Модел : 50 KTYZ
Номинална Напон : 220 V
Излезна Брзина : 8. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
Други Политики :
1. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 50mm / 0.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
8.3 ВРТЕЖИ во минута
Напон(V):
220v
Број На Модел На:
50KTYZ
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други
is_customized:
Yes

Најдобри понуди