Природен Камен Agates Монистра бела црна, сина, виолетова Круг Лабава Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит Одлуки Ѓердан DIY Хривнија

Природен Камен Agates Монистра бела црна, сина, виолетова Круг Лабава Монистра, 6mm 8мм 10мм 12mm За Накит

DEN 125.00
DEN 166.56
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница :
Производи Детали :
Effloresce Ахат Монистра,на Големо, Круг, различна големина за избор, повеќе бои за избор, , Дупка : Околу 1mm, кои се Продаваат По Околу 15 Инчен Влакно
NO : 170330134707 Weight : gram Size :
пакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално -време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : Политика на Враќање : Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа. Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова. Повратни информации & Контактирајте со Нас : Ако не сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение. Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите. Накит За Нега :
За нас :

Други карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm Approx 63PCs, 8mm Approx 48PCs, 10mm Approx 38PCs, 12mm Approx 30PCs
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Камен
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
17033013470
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
40g
дупка:
1 мм
Обликот:
Круг
Должина:
15Inch
боја:
бела црна, сина, виолетова светло розова црвена
Бојата 2:
длабоко портокал
Монистра:
ахат монистра

Најдобри понуди