1 Парче топла нова мода Долга Опашка Леопард Обетки за Жените виси обетки бронза сребрена боја накит бесплатен превозот

1 Парче топла нова мода Долга Опашка Леопард Обетки за Жените виси обетки бронза сребрена боја накит бесплатен

DEN 22.00
DEN 30.72
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E186
Бренд Име:
NUNCAD
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Кубен Циркони
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Облечен Повод:
Партија, Секојдневно Носење ,Шопинг,Одмор,свадба, роденден, годишнина подарок
Пакет:
Задебелување opp вреќа
Капка превозот и трговија на големо:
трговија на големо,dropshipping ред
дизајн:
2018 Нов Моден Дизајн
Style1:
boucle d oreille bijoux femme
style02:
boucles d'oreilles pour les femmes
style03:
гроздобер обетки индискиот накит
style04:
pendientes mujer moda 2017 brinco

Најдобри понуди