2ml пластични Око Dropper Шишиња Офталмолошки Eyedrop Шишиња Етерично Масло Шише транспарентен боја малопродажната цена Бесплатен превозот

2ml пластични Око Dropper Шишиња Офталмолошки Eyedrop Шишиња Етерично Масло Шише транспарентен боја малопродажната

DEN 889.00
DEN 987.84
 

Тековен
Количина на стоки

Бесплатен превозот,2ml пластични Око Dropper Шишиња,Офталмолошки Eyedrop Шишиња,Етерични Масла Шише транспарентен боја
Функција : Висок квалитет ниска цена полесно да се ре-се пополни материјал е enviromental заштитени Материјали : шише : LDPE (бела), Капа : PP Капацитет : 2 ML Големина : Diam 1.7 cm Heigh : 4.2 cm Капа Тип : Завртка Капа Шише Боја : transparetn Капа Боја : Бела Тежина : околу 3g/pc

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2cc
Број На Модел На:
2ml
Капацитет:
2ml
капа бои:
Бела
Шише боја:
Транспарентна
Пластични Тип:
PE
Употреба:
Течни Медицина
Индустриска Употреба:
Фармацевтски
Материјал:
Пластични
Површината Ракување:
Офсет Печатење
Број На Модел На:
2ml,2cc
Запечатување Тип:
круна капа

Најдобри понуди