5 компјутери/многу сопствени алуминиумски домување мали алуминиумски кутии трансформатор делница кутија 35(H)x64(W)x100(L) mm

5 компјутери/многу сопствени алуминиумски домување мали алуминиумски кутии трансформатор делница кутија 35(H)x64(W)x100(L)

DEN 960.00
 

Тековен
Количина на стоки


Внимание :
Имаме "јас" панели и "L" панели , ве молиме оставете порака за да ни каже . Стоките ќе бидат испорачани надвор на случаен избор, ако не ја добиете вашата порака во 12 часот . Ви благодариме !

Други карактеристики

Број На Модел На:
АК-C-B17

Најдобри понуди