LMDTK Нови 9 клетки Лаптоп со батерија за MSI A5000 A6000 A6200 CR600 CR610 Серија 957-173XXP-101 957-173XXP-102Free превозот

LMDTK Нови 9 клетки Лаптоп со батерија за MSI A5000 A6000 A6200 CR600 CR610 Серија 957-173XXP-101 957-173XXP-102Free

DEN 1122.00
DEN 1439.04
 

Тековен
Количина на стоки


957-173 XXP-101 957-173 XXP-102 BTY-L74 BTY-L75
ЗА MSI
ЗА MSI A5000 Серија ЗА MSI A6000 Серија ЗА MSI A6200 Серија ЗА MSI A6203 Серија ЗА MSI A6205 Серија ЗА MSI A7200 Серија ЗА MSI CR600 Серија ЗА MSI CR610 Серија ЗА MSI CR610 X Серија ЗА MSI CR620 Серија ЗА MSI CR630 Серија ЗА MSI CR700 Серија ЗА MSI CX600 Серија ЗА MSI CX600 X Серија ЗА MSI CX610 Серија ЗА MSI CX620 Серија ЗА MSI CX620 MX Серија ЗА MSI CX620 X Серија ЗА MSI CX630 Серија ЗА MSI CX700 Серија ЗА MSI GE700 Серија EX460 EX610 ЗА MSI CX623 Серија(Сите) ЗА MSI CX705 Серија ЗА MSI CX705 MX Серија ЗА MSI CX705 X Серија ЗА MSI CX500 Серија(Сите) ЗА MSI CX500 DX Серија(Сите) ЗА MSI A7005 Серија(Сите)

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
за MSI CR600 Серија
Бренд Име:
LMDTK
Компатибилен Бренд:
MSI
боја:
Црна
Тежина:
425g
Батеријата клетки:
9 клетки
димензија:
163.5*83*25mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 6000-6600mAh
лаптоп етикетата:
10.8 v/11.1 v 7800mAh
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди