Нова 2 парчиња D4 D2 D2S D2R D2C D4R D4C D4S ШТЕКЕР База КАБЕЛ АДАПТЕР ПОДИГНАТ Бесплатен Превозот

Нова 2 парчиња D4 D2 D2S D2R D2C D4R D4C D4S ШТЕКЕР База КАБЕЛ АДАПТЕР ПОДИГНАТ Бесплатен Превозот

DEN 505.00
DEN 656.64
 

Тековен
Количина на стоки

Нова 2 парчиња D2 S D2 R D2 C КСЕНОН HID СИЈАЛИЦА ПРИКЛУЧОК за КАБЕЛОТ за АДАПТЕР ПОДИГНАТ Светлата Бесплатен Превозот
Карактеристики :
1.Ова е за HID Xenon D2/D4 Светлина База Адаптер кои се конвертира во фабрика акции Xenon Сијалица големини D2 / D4 / D2 S / D2 R / D2 C / D4 S / D4 R / D4 C да се вклопи во повеќето резервни КРИЕШЕ Баласт на пазарот.
2.Зачувување на вашите пари на замена на скапа фабрика Xenon баласт, додека вашите акции Xenon Blub уште се во добра состојба.
3.Работа со 35 W / 55 W КРИЕШЕ систем.
4.Сите конекции и терминали се crimped и смали обвиткани со висок квалитет heatproof термопластични цевки.
5.Висок Капацитет жица се способни да го издржат напонот и струјата.
6.Печат прстени гарантира 100% водоотпорни.
Боја може да биде Црвена/ Црна.
Нови 500 CM X 1,5 СМ Мотоцикл Рефлексивни Лента Налепници Автомобил Стајлинг За Мерцедес бенц "ФОЛКСВАГЕН" Wolkswagen, Chevrolet Peugeot Повеќе US$ 6.28 /многу
сантиметри / многу
1 Set Криеше Светла Мотоцикл Светлата комплет Велосипед Мотор H6 H4 би-ксенон HID XENON ЗА Јамаха Бесплатен Превозот САД$ 16.88 /set
Бесплатен превозот Нови 2БР Супер Бела 8 LED Универзален Автомобил Светлината на Денот Водење авто светилка светилки drl US$ 11.88 /многу
парчиња / многу
2 X 12 V / 24 V Супер Светла Бела 10 W КОЧАН LED светилки drl Возење Дење Работи Светла светилка Алуминиум Чип Бар Панел бесплатен превозот САД$ 14.88 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 1pc 5m 12 V автомобил атмосфера декоративни ламби ЕЛ автомобил внатрешни работи лента светлина ладно светилка со возачот US$ 26.88 /многу
метри / многу
Автомобил електронски види автомобил електронски часовник auto clock автомобил термометар прозрачна автомобил часовник Слободни Shinpping US$ 12.30 /парче
Автомобил Ксенон Hid Авто Камион Аларм 12 V Volt 40 A DC AMP Реле & Грло SPDT 5 Pin 5 Жица Продажбата Бесплатен Превозот САД$ 6.88 /парче
2 парчиња 3156 3157 Машки Приклучок Адаптер Жици Темперамент За Светлата Опашка Светилка Сигнал Retrofit Бесплатен Превозот САД$ 6.98 /многу
парчиња / многу

Други карактеристики

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
35W-55W
Напон:
12V
Автомобил модел:
Mazda ФОЛКСВАГЕН Тојота Hyundai Kia Итн...
Бренд Име:
HALOYiVGO
Напон:
12V~24V
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла
Автомобил Производител:
Mazda
За Автомобил Светилка:
Фарови

Најдобри понуди