ZYY Лофт Дрво Креативни Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Светилки За трпезарија Ресторан Спалната соба Дневна Соба Форма LED

ZYY Лофт Дрво Креативни Едноставна Pendant светлина Модерната Мода Светилки За трпезарија Ресторан Спалната

DEN 1774.00
DEN 2112.00
 

Тековен
Количина на стоки

5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Известување пред вашата исплата! За плаќање : 1)уплатата треба да се потврди со Aliexpress центар во 24hours нормално. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Ви благодариме за разбирањето!
.
(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). (Освен некои земји и APO/FPO) 2) Ние само брод да се потврди цел адреси.Ако најдете на нашата
цена е премногу висока, ве молам оставете ме порака
Совети :
Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Добредојдовте на нашата продавница!!!
кога ќе го купите производи pls видите првите детали :
Категорија Pendant Светлина Стил Современ Модел Не 1018 Материјал Дрво Сијалица LED Сијалица Вклучени или Не Сијалица вклучени
Основни Собранието е necessary Instruction упатство е вклучена. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. За повратни информации и контакт : 1) Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Други карактеристики

Абажур Боја:
Diameter10cm 1 светлината, Diameter15cm 3lights, Diameter35cm 7lights, Diameter45cm 10light, Diameter50cm 16light
Wattage:
Warm white light, Cold white light
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
FCC,ГШ,LVD,CCC
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Железо
Примена:
Кревет Во Соба
Број На Модел На:
1018
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Боја На Каросеријата:
Браун
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Модерна
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
getop
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди