12pcs/многу Големо Бесплатен Превозот злато ѕвезда Љубов мода секси бикини тело синџир стомак синџир ѓердан

12pcs/многу Големо Бесплатен Превозот злато ѕвезда Љубов мода секси бикини тело синџир стомак синџир ѓердан

DEN 556.00
DEN 618.24
 

Тековен
Количина на стоки


84+5cm

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
a651
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Привезоци или Шарм Тип:
Шарм Приврзоци
Метали Тип:
Цинк Легура

Најдобри понуди