Бесплатен Превозот 1:12 куклена куќа Минијатурни Злато Врамени Огледало Ширина 5.4 см,Висина 6.4 CM

Бесплатен Превозот 1:12 куклена куќа Минијатурни Злато Врамени Огледало Ширина 5.4 см,Висина 6.4 CM

DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : метал,стакло
Мерки : Ширина 5.4 cm(2 1/9"),Висина 6.4 CM (2 1/2")
Содржи : огледало.

Други карактеристики

Предупредување:
Играчки
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PS
Скала:
1
Тип:
Готови Производи
Број На Модел На:
Куклена куќа

Најдобри понуди