CirGen Мода Долго Златна Боја Синџир Tassel pendant Јака Синџир Изјава Ѓердан Ѓердан bijoux Накит,D15

CirGen Мода Долго Златна Боја Синџир Tassel pendant Јака Синџир Изјава Ѓердан Ѓердан bijoux Накит,D15

DEN 604.32
 

Тековен
Количина на стоки

Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и број на телефон се точни. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции. Предмети се испраќаат само по уплата. Ако производот има каков било квалитет проблем, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа по вашиот прием на објектите.ние нудиме Бесплатно Замени или Целосна Наплата на вас . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Се надеваме дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг!
.Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдовте,Извори понудената услуга. Нашата цена не вклучува даноци , ДДВ , или други скриени трошоци . Ако сте задоволни со нас, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек (5 ѕвезди) . Вашето задоволство е наша цел ! Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, додека да се чувствувате задоволни. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ви благодариме !
Ставка Детали и Спецификации
Точка БР. Ви благодариме. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција. Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност.
"0 ПРОФИТ" Промоција секоја недела !!!
1. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе го цениме искрено
Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.
100% вистински опис!
Она што ќе се види ,она што ќе добиете. Ние ја производи фотографии од самите себе.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние брод на сите наши предмети во рок од 3 дена од преку EMS/DHL/UPS-от или Хонгконг Пост/Кина Пост/Сингапур Пост,превозот метод ќе зависи од вкупниот износ.
Бесплатен Превозот
Delivey Време
Цел Цена
Хонгконг Пост/ Кина Пост/ Сингапур Пост
15-35 работни дена
EMS / DHL / Aramex
5-12 работни дена
>=$150
2.
Вашиот задоволни е најважно за нас. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Алуминиум
Pendant Големина:
47 СМ
Бренд Име:
CirGen
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
D15
Функција:
/
Компатибилност:
/
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Боја:
Црна,сина
Главен Материјал:
Алуминиум синџир,од Легиран,Кристално
Тежина:
168 Gram
Стил:
Телото на синџирот на ѓердан
Стилот 1:
tassel ѓердан
Стил 2:
ѓердан ѓердан
Style3:
pendant ѓердан
Style4:
изјава ѓердан

Најдобри понуди