2 ПАРЧИЊА 3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator Крстот точка 650nM 5mW Црвени Ласерски Диоди

2 ПАРЧИЊА 3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator Крстот точка 650nM 5mW Црвени Ласерски Диоди

DEN 393.00
DEN 422.40
 

Тековен
Количина на стоки


Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Материјал за квалитет : месинг.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !.
Ласерскиот работен век : 5000-10000 часа.*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink/waterblock/бакарни цевки/ Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн согласно вашите треба Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски 2 ПАРЧИЊА 3 V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator Крстот точка 650n M 5m W Црвени Ласерски Диоди
(Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )
во текот на денот може да се користи само во затворен
Speckle шема : хоризонтална права линија(постојана излез)
Надворешни димензии : дијаметар од 9 mm долги X 23 мм изглед согласност со барањата на клиентот.
Обичај
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот. Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред да се одлучи да го напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас како е можно поскоро,ви благодариме.

Други карактеристики

Max. Обратна Тековната:
3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator
Број На Модел На:
650nM 5mW Црвени Ласерски Диоди
is_customized:
Yes
Пакет Тип:
преку дупка
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Max. Обратна Напон:
3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator
Max. Напред Напон:
3V Линија Ласерски Модул ниво позиционирање modulator
Тип:
Ласерски диоди
Состојба:
Нови

Најдобри понуди