15ml матирано стакло шише со сјајна сребрена пумпа транспарентен капак,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено шише

15ml матирано стакло шише со сјајна сребрена пумпа транспарентен капак,лосион шише , Козметички Пакување,стаклено

DEN 1478.40
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : PMGSS-15
материјал : СТАКЛО
големина : 15 ML

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
15ml
Број На Модел На:
PMGSS-15
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
15ml
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди