(10piece) Нов AS19-H1G AS19-H1G AS19 QFP-48 Чипсет

(10piece) Нов AS19-H1G AS19-H1G AS19 QFP-48 Чипсет

DEN 570.24
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AS19-H1G
Примена:
компјутер
Пакет:
QFP-48

Најдобри понуди