Rocksir 3D волкот машки маици Нови Мажите Животинско 3D Печатење памук Т кошули Лето секојдневен волкот печатени Блузи Tees т кошула Плус Големина

Rocksir 3D волкот машки маици Нови Мажите Животинско 3D Печатење памук Т кошули Лето секојдневен волкот печатени

DEN 321.00
DEN 377.28
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Rocksir
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Животните
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Џерси
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
боја:
Црна
Сезоната:
Пролет лето Есен
Пакување:
OPP вреќа
Стил:
Моден Нов Дизајн
Перење Тип:
За перење Со Рачно и Машинско
функција 1:
Нови Пристигнување Mens маици
Карактеристика 2:
Адвокатско т кошули мода 2015
Функција 3:
Бренд Мажите со Кратки Ракави Кошули, кошули т
Карактеристика 4:
Обичните Памучни маици
Карактеристика 5:
Мажите Хип Поп Панк Tshirts

Најдобри понуди