Ретро Лак Мачки Маче Јака Со Бел Мало Куче Чипка Цвет Јаки XS S Црвено Розова Сино Зелена

Ретро Лак Мачки Маче Јака Со Бел Мало Куче Чипка Цвет Јаки XS S Црвено Розова Сино Зелена

DEN 470.40
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Сатен, стп
Боја на располагање : сина, црвена,розова,зелена
Големина : S XS

Други карактеристики

Големина:
XS, S
Тип:
Мачки
Функција:
Ѕвона,Брзо Ослободување
Материјал:
Сатен, стп
Декорација:
Занитвам
Бренд Име:
SweetDog
Јака Тип:
Основни Јаки

Најдобри понуди