5pcs OneSpring Портокал во Љубовта Навлажнувачки Анти-Стареењето Маска Длабочина Надополнување Белење на Нафта-за контрола на Лицето за Нега на 30g

5pcs OneSpring Портокал во Љубовта Навлажнувачки Анти-Стареењето Маска Длабочина Надополнување Белење на Нафта-за

DEN 242.00
DEN 403.20
 

Тековен
Количина на стоки

One Spring Портокал во Љубовта Навлажнувачки Анти-Стареењето Маска Длабочина Надополнување Белење на Нафта-за контрола на Лицето за Нега на 30g Бренд : One Spring име на Производ : Портокал во Љубовта Навлажнувачки Анти-Стареењето Маска Ефект : Белење на Анти-Стареењето Навлажнувачки Длабочина Надополнување Масло-контрола на Полица време : 3 Години Употреба : 1.Миење на лицето. 2.Преземање од лицето маска. 3.Ставање на Маска на лицето. 4.Се чека за 15 до 20 минути додека се апсорбира. 5.Отстрани Маска и тапкање Вишокот течност, се додека апсорбирање

Други карактеристики

Бренд Име:
OneSpring
Пол:
Женски
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
Лосион
Тип:
Пилинг Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Пигментацијата Пенкалата,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
НЕТО-WT.:
30g
Број На Модел На:
YZC9620
Состојка:
За Нега На Лице
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
GZZZ
Тип На Објект:
Третман & Маска

Најдобри понуди