110V 220V Електрични сладолед вафли конус производителот, сладолед конус машина за правење, комерцијални сладолед конус машина за продажба

110V 220V Електрични сладолед вафли конус производителот, сладолед конус машина за правење, комерцијални сладолед

DEN 3599.52
 

Тековен
Количина на стоки


Различни модели сладолед вафли конус машина за правење достапни се :
Комерцијални вафли конус машина Спецификација : Име на Производ сладолед конус вафли машина за правење Точка Бр. ZU01 Големина Тежина 7.5 kg Напон
110 V/ 220 V Моќност 1000 W Времето за Печење 1-5 минути за еден фах Користење на Дом,Партија,Кафе,Чај Продавница Пакување Стандардна извоз пакување Забелешка
Поддршка од врата до врата превозот од DHL/Федекс/EMS итн.
сладолед конус машина за правење карактеристики :
Mtaterial : нерѓосувачки челик домување Thermosat : 50~300 степен Тајмер : 5 минути Готвење плоча големина : 210 MM Готвење плоча материјал : алуминиум кастинг
Начинот на правење сладолед конус :

Други карактеристики

Моќност (W):
700-1000W
Функција:
Прилагодливи Термостат,Не-Стап Површината За Готвење
сертификација:
CE
Број На Модел На:
ZU-1
Бренд Име:
FUqi
Заменлив Плочи:
торта производител
is_customized:
Yes
Моќност (W):
1000
Напон (V):
220

Најдобри понуди