Нерѓосувачки челик сечилото на ножот / сечење / каучук / кожа / машина за сечење сечење на главата круг нож / нема машина

Нерѓосувачки челик сечилото на ножот / сечење / каучук / кожа / машина за сечење сечење на главата круг нож

DEN 2784.00
 

Тековен
Количина на стоки

Некои производи кои се достапни од берза, не-стандардни производи според клиенти цртежи, спецификации и материјал, вредноста на HRC бараат сопствени обработка.

Други карактеристики

Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Doctson
DIY Материјали:
Металугрија

Најдобри понуди