Накладките Керамички За KAWASAKI јас zr 400 G2-G5 Zephyr 1997-2001 Задните ОЕМ Нови ZPMOTO Висок Квалитет

Накладките Керамички За KAWASAKI јас zr 400 G2-G5 Zephyr 1997-2001 Задните ОЕМ Нови ZPMOTO Висок Квалитет

DEN 840.00
DEN 1150.08
 

Тековен
Количина на стоки

Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3-7 дена. Трговија на големо е добредојден.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина. Видете зошто искусни велосипедисти изберете Керамички Композитни влошки :
Супериорен сопирање изведба во влажни или суви услови. EMS : 5-14 дена. Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА!
Ние продаваме нови објекти директно од фабриката во Азија.
- Исклучително тивок вибрации амортизацијата керамички композитни практично го елиминира кочница "grind" бучава и рампа "пискам.
Само премијата не-токсични состојки се користат кога овие влошки се произведени што ги прави еко пријателски производ без компромитирање на квалитетот. Голема Количина, Подобра Цена. Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина И ако цел во голема количина. ZPMOTO Мотоцикл Делови и Прибор за Развој Co. Превозот на трошоците направени се за вас.1 приоритет.Одлична влошки на affortable цена.
- Зголемување на роторот живот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
- Одлична Трајност И Перформанси
- Исклучително Стабилен Коефициент На Триење
- Светска Класа на Производ, OE Да Илјадници Велосипеди
Е вашиот нов извор на Мотоцикл и АТВ додатоци и делови. Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.,Ltd е водечки производител и извозник кои се занимаваат со дизајн, развој и производство на мотоцикл делови и додатоци. Предмети мора да се врати во првобитната состојба, за наплата или размена. Тие поседуваат добри издржливост и изведба без разлика дали се одржи или ладни, суви или влажни. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Јаглерод Керамички Патот Соединение влошки се еволуцијата на оригиналот, сега, со повисока содржина на јаглерод. Сплотени нодуларен метал со вжарено структура драстично се намалува роторот се носат.

Други карактеристики

Материјал Тип:
Јаглерод Керамички Композитни
Бренд Име:
DTRAD
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Ширина:
5.1cm
Име На Модел:
ZP188
Објектот Тежина:
0.23kg
Специјални Функции:
накладките
Објектот Висина:
0.85cm
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Должина:
9cm

Најдобри понуди