Лето Жените Сечење на Врвот МОМЧЕ Букви Печати 90-тите години Секси Тенок Кошула За Резервоарот Врвот Tee Битник Вест Црно Бела Капка Брод TZ20-822

Лето Жените Сечење на Врвот МОМЧЕ Букви Печати 90-тите години Секси Тенок Кошула За Резервоарот Врвот Tee Битник

DEN 380.00
DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Памук&Другите
Боја : како се покаже
Големина на : Слободен една големина
Биста : 80-95cm;Должина : 40cm;Рамо : 30cm
Сите Производи Во Акции Во Текот На Годината,Пад На Превозот Supprot

Други карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Број На Модел На:
TZ203-822
Бренд Име:
ZYTJY

Најдобри понуди