Жените Девојка Висока Половината Faux Кожа Молив Панталони Leggings Еластична 2017 Мода Дама Snakeskin Еластичен Цврсти, Меки Панталони Нови

Жените Девојка Висока Половината Faux Кожа Молив Панталони Leggings Еластична 2017 Мода Дама Snakeskin Еластичен

DEN 177.00
DEN 218.88
 

Тековен
Количина на стоки

Жените Девојка Faux Кожа Snakeskin Еластичен Молив Панталони Jegging Leggings Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Високо водат faux кожа материјал. Snakeskin шема. Удобно и да дише. Ултра-мазна и издржливи. Еластична и висок половината молив панталони. Само-култивирање и облик на телото. Спецификација : Материјал : Faux Кожа Боја : Бела,Розова,Црна,Сива Ознака Големина : Една Големина (следи големината на табелата за да се потврди ве молиме) Повод : Секојдневниот носат,патувања,итн. Стил : Snakeskin Површина Количество : 1 компјутер Топло прашува : 1.Азија луѓе големина е 1 или 2 димензии помали од Euramerican. 2.Ве молиме имајте предвид дека ниска температура, измиени,не кајгана и место под пламнал сонцето за доста долго време. 3.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 4.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5.Панталони само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Панталони x 1 (без мало пакет)

Други карактеристики

Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Бренд Име:
KLV
Материјал:
Faux Кожа
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Број На Модел На:
Q1FA7AY00509

Најдобри понуди