Liislee Автомобил Камера За Chevrolet Camaro SS кора пчела 2010~2015 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен Камера За | CCD&РКА

Liislee Автомобил Камера За Chevrolet Camaro SS кора пчела 2010~2015 Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Обратен

DEN 966.00
DEN 1123.68
 

Тековен
Количина на стоки

Погледнете Агол : 170 степен 4.Вода-доказ : IP66 14.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Систем : внатрешни 9. Поддржува NTSC ТВ систем 6.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2.Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines 7. со добра водоотпорен функција.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство
Инсталација :
.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12. Или можете да се поврзете со нас за да се потврди премногу. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7.Напојување : DC 12 V 3. Со High-definition широк агли на гледање и добра водоотпорен функции, да помогнат во намалување на инциденти и несреќа.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Пиксели : 656(H) * 492(V) 2.S/N Сооднос : >48 Db 10.Леќи на камерата : 18.TV систем : NTSC 6.
Висок Квалитет на Камерата За Автомобил | РКА Конектор | Ноќ Визија CCD | 20 МИЛИОНИ Водоотпорен | За Заден Поглед Назад До им Помогне на Системот
Speica автомобил камера одговара :
За Chevrolet Camaro SS кора пчела 2010~2015
Автомобил Камера За Chevrolet Camaro SS кора пчела Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКА
Автомобил Камера За Chevrolet Camaro SS кора пчела Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКА
Автомобил Камера За Chevrolet Camaro SS кора пчела Висок Квалитет Заден Поглед Назад До Камерата Специјална Понуда Пријатели да го Користите | CCD Со РКА
Големина на :
Посебни Информации :
Во целиот свет постојат многу автомобилската фабрика , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји. Ќе мора подобро да се потврди ако тоа одговара на вашите автомобили според Големината пред цел. Спецификација : 1.Слика Сензор : CCD1/3 5. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди