6in BNC машки plug да UHF SO239 женски џек АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

6in BNC машки plug да UHF SO239 женски џек АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел

DEN 287.04
 

Тековен
Количина на стоки


* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД .
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро. контактирајте со нас frist.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.
* Ако примите погрешна предмети.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. Со почит.
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.
* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли! Должина : 15 CM/6 INCH* Делови име : BNC машки plug да UHF женски џек RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG174 продолжување кабелот кабел
* Модел : RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
*Сол Спреј Тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите BNC Кабли
Пакет се вклучени*
1 x BNC машки (внатре завртка & центар е машко, pin) за да UHF женски (надвор завртка & центар е женски pin) RF Pigtail скокач RG174 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел. не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа. вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.

Други карактеристики

Број На Модел На:
RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
BNC машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
UHF женски (надвор завртка & центар е женски pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Сол Спреј тест:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Најдобри понуди