Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led трансформатор DC24-36V Возачот за E27 GU10 Светлина центарот на Вниманието 8W 9W 10W 11W 12W Напојување CE

Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led трансформатор DC24-36V Возачот за E27 GU10 Светлина центарот на Вниманието

DEN 325.00
DEN 357.60
 

Тековен
Количина на стоки


Модел д-р-ASM-8-12 X1-јас Влезен Напон AC85-265 50/60 Hz Излезниот Напон DC24-43 V Излезна Струја на 300m A Моќ 8-12 W Ефикасност 0.8 фактор на Моќ 0.6 Тежина 20g Големина L36*W20*H18mm Водоотпорен Не

Други карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Постојан Струја
Излезниот Напон:
DC24-43V
Влезен Напон:
AC85-265V
Гаранција:
3 Години
Влезниот Сигнал:
AC
сертификација:
CCC,RoHS,FCC,CE
Бренд Име:
MERUEM
Повратен Сигнал:
DC
Број На Модел На:
Д-Р-ASM-8-12X1-ЈАС
Тежина:
20g
Материјал:
pcb
Тип:
Внатрешен Диск
is_customized:
Yes

Најдобри понуди