STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery EFI доза црево, автоматски зафатнина доза црево трговија на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery EFI доза црево, автоматски зафатнина доза црево трговија

DEN 864.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодарам многу. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. По двете тебе и мене потврди проблеми. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Благодарам многу. Уживајте во вашата шопинг. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или изборот ЕМС или другите. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Или испратете уште една нова една за да ви. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди