FOTGA Електронски БОЛЕСТ Авто Фокус Леќа Адаптер за Canon EF EF-S Sony E NEX О7 A7R Целосна Рамка

FOTGA Електронски БОЛЕСТ Авто Фокус Леќа Адаптер за Canon EF EF-S Sony E NEX О7 A7R Целосна Рамка

DEN 2178.00
DEN 4271.52
 

Тековен
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note :
"а" значи можете да ја промените на отворот, но не може да се прикаже точното најголемиот отворот
"f" значи можете да ја промените на отворот но леќа БОЛЕСТ не работат Правилно
"јас," значи "iffy". Некои тоа го рече работат правилно, но некои извештај не може, одговорот е јасно во овој момент.
"s" значи дека треба исклучување на камерата, додека промените на МФ да БОЛЕСТ
Пакетот Вклучува :
Fotga EOS-NEX БОЛЕСТ авто фокус адаптер x 1

Други карактеристики

Бренд Име:
FOTGA
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
AF Авто Фокус Леќа Адаптер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди